Sjusjøen kan by på mange spennende aktiviteter, både sommer og vinter.
Vi tilpasser alle aktiviteter etter deres ønske og mål med å ha aktiviteter.
Teamaktiviteter
Her kan du se tre ulike fleksible forslag på aktiviteter ute med utgangspunkt og start på hotellet:
Sjusjøen Summer Challenge
Dere utfordres i 8-kamp med tøffe aktiviteter tilpasset deres gruppe.
Lagvise konkurranser – Eksempelvis vannballongkatapult på blink, tømmerstokk kasting, bungyrun, øks-og spydkasting, foto hunt, toxic waste og fyllebrillestafett med trillebår.
Ekspedisjon Rustad – Ut på tur i norsk villmark.
Vi setter kursen retning flotte turmål i nærområdet og kombinerer friluftsliv med aktiviteter. Overlevelsesscenario, teambuildingaktiviteter og koke kaffe konkurranse er en populær del av ekspedisjonen.
Sjusjøen Mountain Battle
Orienteringsløp med utgangspunkt i Rustad Hotell, en god kombinasjon av aktiviteter og oppgaveløsning. Hvert lag må innom definerte poster i området med en makstid på 2 timer. Her handler det om å gjøre de riktige taktiske veivalgene, utnytte terrenget og utforske hele Sjusjøen.
Rustad Hotell & Fjellstue tilbyr selvfølgelig gode pakker med overnatting og aktiviteter tilpasset resten av opplegget.